lesoteh

Мир познаний
Текущее время: 05-05, 07:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Треба працювати!!!
СообщениеДобавлено: 22-03, 19:35 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16-02, 20:47
Сообщения: 76
Шановні модератори!!!! Добавляйте інформацію!!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-03, 03:59 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-03, 23:43
Сообщения: 100
Откуда: Львівчик
OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

_________________
You, try to take the best of me - GO AWAY !!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10-04, 17:42 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-03, 23:49
Сообщения: 12
Откуда: Бандерштат
вже починаю...думаєм над розкруткою цього сайта,а точніше майже зробили :lol:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10-04, 18:46 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-03, 23:43
Сообщения: 100
Откуда: Львівчик
Glas писал(а):
Шановні модератори!!!! Добавляйте інформацію!!!

Нова фота тобі :
Изображение

_________________
You, try to take the best of me - GO AWAY !!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10-04, 21:16 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-03, 23:43
Сообщения: 100
Откуда: Львівчик
Глас, там глюк в розділі "музон" в питанні "хто що може запропонувати" - нехоче відповідь зберігати...

_________________
You, try to take the best of me - GO AWAY !!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 16-10, 15:09 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10-10, 14:46
Сообщения: 35
Откуда: сам точно не знаю, але, приблизно десь з Сихова, десь з відти..
я приєднався до форуму lesoteh..
досить недавно..
і модером став випадково :mrgreen: ..

тому і радий як слон, за що дуже вдячний ..


Форум від студентів НЛТУ , lesoteh - це хороша ініціатива, класна ідея і досить цікава та потрібна штука (принаймні скоро буде), в якій можна дізнатися останні і "гарячі" новини, різні плітки, цікаві історії з життя наших студентів, поспілкуватися, отримати необхідну інформацію для навчання або розваг, ........ я думаю, якщо дати форуму потужний поштовх, виправити деякі незручності, додати багато різноманітних тем, та ОБОВ"ЗКОВО прорекламувати на інших форумах, залишаючи ссилки на цікаві сторінки нашого "lesotehа" - то з"являться нові юзери, які тут вчилися, вчаться, будуть вчиися абож небудуть (яка різниця), головне, що буде рух..

Рух - то є життя, без нього все згниє, форум теж..


ось деякі незручності:
- мала кількість учасників (можна виправити)..
- повільна швидкість загрузки сторінок - це відлякує велику кількість потенційних користувачів фруму та трішечки діє на нерви..
- одна мова інтерфейсу форуму (не суттєво, але виправляється)..
- активнісь юзерів (нас мало, ми вчимося, особисті справи, мало часу і все таке)..тому, необхідно залучати до форуму школярів, майбутніх студентів lesotehа, в них і часу більше і мозги "свіжіші" (ше не спиті)..


такщо, працюймо..
головне участь..


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12-11, 12:42 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-03, 23:43
Сообщения: 100
Откуда: Львівчик
БухийГном писал(а):
я приєднався до форуму lesoteh..
досить недавно..


Звідки ти тут такий розумний взявся ???

_________________
You, try to take the best of me - GO AWAY !!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13-11, 09:07 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10-10, 14:46
Сообщения: 35
Откуда: сам точно не знаю, але, приблизно десь з Сихова, десь з відти..
CheZZ писал(а):
БухийГном писал(а):
я приєднався до форуму lesoteh..
досить недавно..


Звідки ти тут такий розумний взявся ???

я?..
розумний?..
:mrgreen: ..
дякую за комплімент..
гноми всі розумні..
особливо ті, що протирають штани в lesotehу..

чесно, я з Сихова, але то не біда..
родився ві Львові, на Батальній..
українець, патріот, студент..
певно, такий як і Ви - людиноподібна істота..


що до "незручностей" описаних мною - то без образ, так є..
принаймні в мене..
я не спец по компуторних справах..
тай не дуже грамотний..
але, в порівнянні з іншими форумами наш покищо дуже слабенький..

я висловив своє бачення причин його непопулярності, то є моя думка..
якщо комусь вона не подобається, то не мої справи, то є справи того когось..


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 14-11, 22:57 
Не в сети
Модератор

Зарегистрирован: 19-03, 18:07
Сообщения: 31
Откуда: Львів
а звідки про форум взнав? =))) чота гномів тут не бачив я=)))принаймні справжніх!а працювати тре !нада якіта соц опитування і воопще тре якось народ закликати а то кисню не хватить! :roll: :roll: :roll: :roll:
а потом ЛесотеХ школярів кажеш да їх чогота верне від того слова вони привикли там франик і політєх деякі даже не знають шо таке лісотєх ппц угарав з школьніків раз))) ми мол даже хз чо це за бурса така! :mrgreen:

_________________
Жизнь как ігра, задумана фігово зато графіка


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 15-11, 13:50 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10-10, 14:46
Сообщения: 35
Откуда: сам точно не знаю, але, приблизно десь з Сихова, десь з відти..
я теж думав, що бурса, що тут тупо..
але, наш універ - найкращий у Львові..


вчора нарив в неті таку статтю:
Цитата:
Третя десятка і нижче

Вища освіта Львівщини перебуває на периферії. Принаймні такий висновок випливає з рейтингу вищих навчальних закладів “Топ-200 Україна”, який опублікувала минулого тижня газета “Дзеркало тижня”.


Найвище місце серед львівських ВНЗ, згідно з цим рейтингом, посідає Національний лісотехнічний університет України. Йому належить честь відкрити… третю десятку рейтингу. Відразу після нього, 22-й – Львівський національний університет імені Івана Франка.

Перша п’ятірка рейтингу є доволі прогнозованою: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна та Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

Позиції ж закладів львівської вищої школи, крім зазначених, такі: Національний університет “Львівська політехніка” – 47-ме місце, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького – 62-ге, Львівська національна академія мистецтв – 84-те, Львівський банківський інститут НБУ – 85-те, Львівський державний аграрний університет – 142-ге, Українська академія друкарства – 145-те, Львівська комерційна академія – 148-ме, Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка – 155-те, Львівська державна фінансова академія – 164-те, Львівська національна академія ветеринарної медицини імені С. З. Гжицького – 173-тє, та Львівський державний інститут фізичної культури – 189-те.

Фактично всі львівські ВНЗ пропустили поперед себе чимало однопрофільних закладів. До прикладу, серед класичних університетів ЛНУ ім. Івана Франка випереджають, окрім Київського та Харківського, також Дніпропетровський, Донецький та Одеський.

Що це? Об’єктивна реальність, що має спустити з небес на землю зарозумілих галичан, котрі звикли називати Львів одним із найпотужніших освітніх центрів України та пишатися престижністю “рідної” освіти, чи банальна необ’єктивність оцінювання?

На думку академіка Миколи Жулинського, голови Національної ради з питань культури та духовності при Президентові України, рейтингування закладів вищої освіти України за міжнародною методикою – явище однозначно позитивне, проте не завжди українські реалії, зокрема й освітні, варто оцінювати за міжнародними критеріями.

– Вважаю, що цей рейтинг не відображає справжнього стану речей, – сказав “Газеті” Микола Жулинський. – Мабуть, певну роль тут відіграли формальні сторони, тому до результатів варто ставитися критично. Особисто для мене показовим є те, що два визначальні для української освіти заклади – Києво-Могилянська та Острозька академії – посідають дуже неспівмірні позиції (відповідно 3-тя та 124-та сходинки, – “Газета”). Безумовно, Острозька академія – невеликий заклад, проте її рівень значно вищий, аніж у багатьох із тих університетів, які випереджають цей ВНЗ. Також необ’єктивними вважаю позиції, які посідають ЛНУ імені Івана Франка та НУ “Львівська політехніка”.

Рейтинг укладали фахівці кафедри ЮНЕСКО “Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика” при НТУУ “КПІ” за методиками, що їх напрацювала міжнародна експертна група IREG (International Rankings Expert Group), до якої нещодавно увійшли й представники України.

Участь у рейтингу була добровільною. У тижневику наведено критерії, за якими порівнювали українські університети, причому зазначено: упорядники використовували тільки кількісні критерії, оскільки через відсутність в Україні достатнього досвіду та фахового потенціалу з використанням якісних характеристик виникли суттєві труднощі. Розробники рейтингу стверджують, що спиралися на матеріали, які подавали самі ВНЗ, до того ж ректори завіряли анкетні дані особистими підписами.

Попри це, про участь і місце в рейтингу Львівської державної музичної академії (яка, нагадаємо, опинилася на не вельми почесній 57-й позиції, чомусь пропустивши вперед Одеську (38-ме місце), Донецьку (53) та Київську “колег”) ректор цього закладу довідався від журналіста “Газети”. Професор Ігор Пилатюк стверджує: ніхто не звертався до керівництва академії з проханням надати необхідні для укладання рейтингу дані. Відтак і результати пан Пилатюк називає сфабрикованими, адже ґрунтуються вони на недостовірній інформації. Наприклад, у графі “міжнародне співробітництво” стоїть нуль, хоча в академії навчається чимало іноземних студентів, укладено щонайменше вісім договорів про співпрацю із зарубіжними “вишами”. Також ректор музичної академії (до речі, найстаршої в Україні) вважає загалом недоцільним застосовувати методи рангування технічних або класичних університетів до вищих шкіл мистецтва. А зважати, на думку пана Пилатюка, наразі варто лише на ті рейтинги, які укладають фахівці Міносвіти чи Мінкультури.

На жаль, поспілкуватися з чільниками інших львівських закладів вищої школи “Газеті” не вдалося. Проте дискусія залишається відкритою. І річ, очевидно, не стільки у результатах рейтингу, а радше в потребі з’ясувати об’єктивні реалії львівської освіти. Слід констатувати: проблем у львівських ВНЗ не бракує. Та чому, незважаючи на все, укладачі рейтингу так легко “опустили” бренд львівських “вишів”? Адже йдеться не про один заклад, а про Львів як один з освітніх центрів України. Можливо, час замислитися?

Ірина Гищук, Лідія Мельник

http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2007/03/26/22527/
щоб всі знали..

ми кращі за універ Франка та політех..
треба тільки втриматися на цьому рівні..
бо нас вже перевіряють, зрізи всякі роблять..
скоро комісії підуть..
:roll: ..


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 15-11, 19:46 
Не в сети
Модератор

Зарегистрирован: 19-03, 18:07
Сообщения: 31
Откуда: Львів
да це точно, зрізи вже почалися по універу!а весною приїде комісія надрати нам ...! хоча ітак все ясно ми ж то знаєм все може і не все але в межах розуміння кожен напише зріз!

_________________
Жизнь как ігра, задумана фігово зато графіка


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10-02, 15:05 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10-10, 14:46
Сообщения: 35
Откуда: сам точно не знаю, але, приблизно десь з Сихова, десь з відти..
:O: агов!!!..

шановне паньство..
зареєстровано майже два десятки користувачі..
я розумію, щоб всі щось писали - то такого небуває, але..
пише максимум 4-5 модераторів..
більше ніхто останнім часом постів не залишає..
шо то є?!, сесія вже скінчилася!!!..


я дещо поясню, може то не всі розуміють..
щоб підняти рейтинг (тобто відвідуваність) нашго форому, потрібно тут якнайбільше писати і частенько сюди навідуватися..
писати потрібно про все що стосується нашого універу і нетільки, про все що подобається, хвилює, нервує, насторожує, збуждує, цікавить і т.д. ..
можна тупо створити гілку в якій штампувати конспекти лекцій того чи іншого викладача..
може якийсь студент або абітурієнт шукатиме в Googlе якусь лекцію... та знайде її у нас - йому тут сподобається..
студик тут полазить, почитає та зареєструється, буде писати розкаже про фрум знайомим..

але ж то треба почати треба якнайбільше вставити сюди інформації..
і в Google більше буде посилань сюди, зросте рейтинг..
:good:
навіть якщо кожен з 15-20и чоловік писатиме в день хоча б одне інформативне повідомлення то буде супер-пупер класно, я вам кажу!!!..
описувати все що подобається, все цікаве що чули, всі новини всі плітки, історії, пригоди і все таке..
обговорювати наших викладачів, корпуси, факультети..
створювати цікаві теми, запрошувати друзів сюди..
Ви ж живете в гуртожитку, там повно народу мають комп..
якщо є сітка чи нет, то скиньте зсилки..


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 20-05, 17:50 
Не в сети
Модератор

Зарегистрирован: 18-03, 23:44
Сообщения: 30
Откуда: львів
привыт стары кореша соры шо пропав постараюсь виправитись :oops:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-06, 12:54 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-03, 23:43
Сообщения: 100
Откуда: Львівчик
А що тут реально цікавого є?- ми тут між собою спілкуємось бо знаєм один одного - решта як гості тут, мало про що доганяють коли ми щось пишем

_________________
You, try to take the best of me - GO AWAY !!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB